Dyrektor szkoły przedstawia harmonogram konsultacji z nauczycielami, który będzie obowiązywał od poniedziałku 1 czerwca br. Dyrektor, z uwagi na wymogi bezpieczeństwa, prosi rodziców uczniów, którzy zamierzają skorzystać z konsultacji o informację z jednodniowym wyprzedzeniem o zamiarze skorzystania z konsultacji u wybranego nauczyciela.

Terminy konsultacji z nauczycielami

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły brali udział w archidiecezjalnym konkursie plastyczno –literackim pt. „Jan Paweł II w Poznaniu”. W kategorii szkoły podstawowe klasy VIII i szkoły ponadpodstawowe zdobyli następujące lokaty: Laura Janus – II miejsce, Dariusz Lemański – wyróżnienie. Gratulujemy!
O miejscu i czasie uhonorowania autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo. (BP)

konkurs papież 1   konkurs papież 2

Wyniki konkursu j. angielskiego Picture Dictionary dla klas 1-3 z 5 marca 2020.
1 miejsce Maja Skoracka kl. 3d
2 miejsce Joanna Sobierajska kl. 1e
3 miejsce Aleksander Olejnik kl. 3a
Wyróżnienia: Maria Skrzypczak 3b, Lena Ratajczak 3b, Antonina Gaertig 3c, Igor Skrzydlewski 3e, Zuzanna Kozak 2e.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Dzień dobryJ

Każdy z nas wie, jak ważny jest styl życia, który prowadzimy. W jakiej mierze wpływa na nas to co jemy oraz robimy w czasie wolnym.  Zachęcam rodziców uczniów w młodszym wieku szkolnym do wykonania z dzieckiem dwóch quizów zamieszczonych poniżej – zaczerpnięte z Internetu.  Będzie to stanowiło podsumowanie działań profilaktycznych  o charakterze zdrowotnym.

 quiz1

quiz2

fotozdrowie

Życzę miłej zabawyJ

Pozdrawiam – Izabela Wajske

Wytyczne Dyrektora Szkoły Podstawowej w Śmiglu dotyczące

przyprowadzania i odbioru dzieci ze szkoły obowiązujące od 25 maja 2020r.

Dokumenty dostępne w plikach pdf poniżej:

klasy I-III

grupy przedszkolne - zerówki

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie przedstawia informator o dostępnych kierunkach oraz harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021. Wszystkie informacje dostępne są również na naszej stronie internetowej www.zse.leszno.pl.

zse1   ZSE2   ZSE3

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie przedstawia swoja ofertę dla absolwentów:

materiały w pliku pdf cz1 i pliku pdf cz2

 

IBE podziękowanie

Szanowni państwo
Od 25.05.2020 r zostaną zorganizowane w szkole zajęcia wychowawczo-opiekuńcze dla uczniów klas I-III, a także wznowią pracę oddziały przedszkolne w szkole. Zajęcia zostaną zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEN i GIS (mniejsze grupy, zachowanie reżimu sanitarnego). Zajęcia wychowawczo- opiekuńcze będą zorganizowane w godzinach od 6:30 do 15:30 w szkole, a w przedszkolu od 6:30 do 16:00. Będzie możliwość skorzystania z obiadu oraz przy większej grupie uczniów z autobusu szkolnego dla uczniów dowożonych. Decyzja o powrocie dzieci na zajęcia należy do państwa i nie ma takiego obowiązku. Informację, czy dziecko skorzysta z zajęć proszę przekazać WYCHOWAWCY KLASY DO DNIA 19.05./WTOREK/ DO GODZINY 9 00. Proszę również o informację w jakich godzinach dziecko będzie korzystać z opieki w szkole.

Dyrektor szkoły

Robert Plewka