Dyrektor szkoły informuje, że planowany na 2 marca "otwarty poniedziałek" zostaje odwołany. O nowym terminie zostaną Państwo powiadomieni wkrótce. W pilnych sprawach można się kontaktować z nauczycielami w ramach konsultacji.

komunikat

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 została zakończona zbiórka makulatury. Dochód ze zbiórki został przeznaczony na zakup kredek i pisaków, które zostaną przekazane na akcję „Kredki dla Afryki”. Najwięcej makulatury zebrały klasy: 6d - I miejsce, 1e - II miejsce, 2d - III miejsce. Razem zebraliśmy 2t 61kg makulatury. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym! (OD)

makulatura

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli 24, 25 i 27 lutego w rekolekcjach wielkopostnych. Chłopcy i dziewczęta podczas pobytu w szkole i kościele wysłuchali nauk głoszonych przez osoby świeckie i kapłana. (r)

zdjecia luty03

W środę, 26 lutego br. poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego uczestniczył w uroczystości powitania w Śmiglu kopii cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. (r)

zdjecia luty02

W piątek, 21 lutego br. odbył się etap szkolny XX Gminnego Konkursu Ortograficznego. W zmaganiach wzięło udział 51 uczniów klas IV-VIII. W pierwszej grupie na podium stanęli: Marika Błesnowska z VI B, Adam Dorynek i Lena Domagała z VIe. Wśród kl.VII-VIII najlepiej dyktando napisały: Anna Nowak z VII B, Mają Han z VII c i Sandra Michalak z VIIIc. Ww. osoby będą reprezentowały naszą szkołę podczas finału konkursu, który odbędzie się w Bronikowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie finałowym. (r)

zdjecia luty01konkurs ortograficzny d51

Plan rekolekcji – 24, 25 i 27 lutego 2020r.

poniedziałek 24 lutego i wtorek 25 lutego

klasy VII-VIII

8:00 - 8:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

9:00 - 9:45 nauka rekolekcyjna w kościele

klasy IV-VI

9:00 - 9:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

10:00 - 10:45 nauka rekolekcyjna w kościele

klasy I-III

10:00 - 10:45 spotkanie rekolekcyjne w szkole

11:00 - 11:45 nauka rekolekcyjna w kościele

 

czwartek 27 lutego

9:00 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas VII-VIII

10:15 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas IV-VI

11:30 - msza św. z nauką rekolekcyjną dla uczniów klas I-III

Czytaj więcej...

obiady III 20r

Szanowni Państwo! Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem kursów autobusów szkolnych w trakcie rekolekcji, tj. 24, 25 i 27 lutego br. W środę i w piątek kursy odbywają się wg stałego harmonogramu.

Harmonogram kursów autobusów w trakcie rekolekcji

autobus

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Koloratorium Śnieżki”, w którym główną nagrodą jest szkolne laboratorium marzeń. Uczniowie klas 4-8 mogą wziąć udział w konkursie plastycznym lub literackim. Warunkiem jest rejestracja i zalogowanie się stronie koloratorium.pl Każdy uczeń się liczy. Chłopcy i dziewczęta zbierają punkty, które liczą się dla szkoły i ucznia. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w terminie do 3 kwietnia br.
Szczegółowych informacji udziela p. A. Matuszczak - nauczycielka chemii.

koloratorium

Czytaj więcej...